Meie tiim

Anname oma panuse sellesse, et siin planeedil elavad inimesed oleksid aina enam kooskõlas iseenda, teiste ja loodusega.

 
Maria Kasepalu

tegevjuht

Maria panustab sellise maailma tekkesse, kus kool toetab noorte loomingulisust, ettevõtlikkust ja vaimset tervist. Tal on õigusteaduse cum laude magistrikraad Tartu Ülikoolist ning ta on sertifitseeritud (CEFE) mitteformaalse õppe juhendaja.

+372 5199 4971

Michal Grodza

koolitus- ja programmijuht

Michalil on magistrikraad inglise keele õpetaja erialal. Lõpetanud õpingud inglise keele õpetaja erialal mõistis ta, et formaalse õppe raamistik ei anna inimestele oskusi õnnelikuks ja rahulikuks koosviibimiseks meie planeedil. Ta on põhjaliku kogemusega noorsootöötaja ja polüglottide suursündmuste korraldaja.Ta on sertifitseeritud (CEFE) mitteformaalse õppe juhendaja.

+372 5371 8376

Anni Sahkur

turundusjuht

 

Anni töötab põhikohaga haridusvaldkonnas turundustegevuste ja kõrghariduse rahvusvahelistumise edendamisega. Samuti omandab hetkel Tallinna Ülikoolis magistrikraadi filosoofia ja kultuuriteaduse erialal. Anni on elanud viies erinevas riigis ning töötanud lisaks loovjuhi ja turundusspetsialisti ametile ka noorsootöötajana ja olnud inglise keele õpetaja Austria pagulastele.

+372 5806 2611

Võta ühendust!

Aitäh!

MTÜ Metamorfoos
+372 5199 4971

Arvelduskonto andmed:

MTÜ Metamorfoos
EE262200221071578405 SWEDBANK
SHIFT/BIC HABAEE2X

Maret Kasepalu

nõunik

 

Maretil on laialdane kogemus inimeste psühholoogilise nõustamise ja koolitamise valdkonnas, viimased 13 aastat ka koolikeskkonnas. Peale Tartu Ülikooli psühholoogiaõpingute on talle teadmisi andnud mitmekümned täiendkoolitused, alates suhtlemiskoolitustest kuni seksuaalnõustamise ja neurolingvistilise programmeerimiseni välja.
 

Merle Liisu Lindma

mentor

Mere Liisu on Microsoft HR-partner Eestis ja Norras. 

Meie mentor Koostööõppe arendamisel Ajujahi programmist.

79f57684-638b-4ff3-8580-0d462813480c.png
Peeter Marvet

mentor

 

Peeter on eesti IT-spetsialist, internetiaktivist ja ajakirjanik. Ise nimetab ta end tehnokratiks.

Meie mentor Koostööõppe arendamisel Ajujahi programmist.

79f57684-638b-4ff3-8580-0d462813480c.png

Metamorfoos sai loodud selleks, et inimesed õpiksid iseenda ja teistega rohkem koostööd tegema. Et meil oleksid emotsionaalselt tervislikud ja toetavad kogukonnad.

Meie filosoofia

grouppic (4).jpg

Metamorfoosime inimeste mentaliteeti, et hirmude asemel oleks meie tegude baasiks armastus. Et ettevõtlus ei toimuks mitte motivatsioonil „teenida palju raha, et siis keegi olla, palju feimi ja võimu saada” vaid et luua kogukonnale väärtust. Et meie ostuotsused oleksid keskkonnasõbralikud, et me valiksime vähem „bling-blingi” ja rohkem seda, mille elutsükkel on jätkusuutlikumat laadi, et me kõik ja ka meie lapsed saaksid siin planeedil kenasti jätkata.

Et meie motivatsioon igapäevaasjades ei baseeruks sellel, et „kuidas olla piisav?” vaid eeldusel, et „ma olen piisav” – see vaikne hääleke kuklas, mis ütleb meile „ma ei ole piisav”, st meil on midagi vaja, et olla tahetud, aktsepteeritud ja ihaldusväärne... see on põhimõtteliselt kõigi selle maailma hädade põhjuseks.

Metamorfoosime haridust, et viia inimesed rohkem iseendaga kooskõlla: et meie karjäärivalikud ei baseeruks ainult sellel, et kui palju raha mingil ametikohal teenida saab ja kui tähtis olla saab, vaid et need valikud oleksid rohkem inspireeritud sellest, mis meile päriselt meeldib ja mida naudime.

 

Metamorfoosime, et inimesed oleksid vähem eraldatud ja rohkem ühendatud. Et vestlused oleksid tõelisemad ja sügavamad, et igaüks julgeks oma maski langetada ja oma valul ja rõõmul pinnale tulla. Et suheldes teistega julgeksime lasta end vabaks, sõnade kontrollimise asemel lubada neil vabalt südamest välja tulla, ilma filtrita. Et oskaksime iseenda ja teiste julmuse taga näha seda julmust põhjustavat valu ja suudaksime olla kaastundlikud selle valu suhtes.

 

Metamorfoosime, et inimesed suhtuksid elusse mängulisemalt ning leiaksid ka lihtsamates asjades rohkem rõõmu. Et liiguksime tõsiseltvõetavuse ja intellektuaalse üleolevuse vajaduse ülekaalust hoopis lihtsuse, mängu ja rõõmu poole.

 

Metamorfoosime, et inimesed lubaksid oma ellu rohkem loovust: et julgeksid eksida ja iseendast või teistest tulenevat saboteerivat juttu trotsida, ikkagi katsetada ning elada elu just nagu oleks see kunstiteos.​

Korraldame koolitusi ja töötubasid ning Koostööõppe ainekursust, mis arendavad osalejate emotsionaalset intelligentsust ja sotsiaalseid oskuseid. Ning liidavad inimesi tugevalt kokku, tekitades emotsionaalseid sidemeid.

Kasutame mitteformaalse õppe meetodit, kus loengute asemel asuvad osalejad tegevusse kas mängu, simulatsiooni või harjutuse näol. Pärast tegevust arutatakse üheskoos, kes mida koges ja miks - selle arutelu kaudu toimub õppimine. Õpitakse lisaks teadmistele ka oskusi ja hoiakuid. Nt üks olulistest hoiakutest, mida Koostööõppes õpitakse, on “tunnetest rääkimine on igati ok”.

culturalnight (50).jpg
Meie koostööpartnerid
Keila%20logo%20-%20uus_edited.png